Fundacja ESPA

E-edukacja, S-społeczność, P-partnerstwo, A-aktywizacja Jesteśmy organizacją pozarządową o charakterze non-profit.

OVERVIEW

The website fundacjaespa.org currently has an average traffic ranking of zero (the lower the higher page views). We have analyzed zero pages inside the website fundacjaespa.org and found seventeen websites linking to fundacjaespa.org. There are two contacts and addresses for fundacjaespa.org to help you reach them. The website fundacjaespa.org has been on the internet for eight hundred and seventy-two weeks, twenty days, seven hours, and eighteen minutes.
Addresses
Online Since
Oct 2007

FUNDACJAESPA.ORG TRAFFIC

The website fundacjaespa.org has seen varying levels of traffic throughout the the year.
Traffic for fundacjaespa.org

Traffic ranking (by month) for fundacjaespa.org

Traffic ranking by day of the week for fundacjaespa.org

FUNDACJAESPA.ORG HISTORY

The website fundacjaespa.org was began on on October 11, 2007. As of today, it is eight hundred and seventy-two weeks, twenty days, seven hours, and eighteen minutes old.
REGISTERED
October

SPAN

YEARS
MONTHS
DAYS

LINKS TO WEBSITE

Psycholog Legionowo - Psychiatra dziecięcy Nowy Dwór Mazowiecki - Psycholog dziecięcy - Legionowo EDUCATIO

Psycholog, Psychoterapeuta dzieci, młodzieży i dorosłych. Trening umiejętności wychowawczych dla rodziców. Wydaje Ci się, że wypróbowałeś wszelkie znane ludzkości metody wychowawcze? Jak poprawić relacje w związku i być szczęśliwym? Lekarz psychiatra dzieci, młodzieży i dorosłych. Twój los kształtuje się w momentach podejmowania decyzji.

Fridomiacy - Inwestowanie na rynku nieruchomości w UK

Inwestowanie na rynku nieruchomości w UK - Blog. Dnia Lipiec 27, 2015. Inwestycja w mango na Filipinach. Dnia Lipiec 22, 2015. Otwarcie klubu GIC w Londynie. Dnia Czerwiec 28, 2015. To już kolejny klub inwestorów w UK po naszym w.

www.krzysztofjedrzejewski.pl

Sukces daje energię do podążania w kierunku,. Porażka motywuje do zweryfikowania,. Czy podążasz we właściwym kierunku. Finansuj to, w co jesteś zaangażowany. I angażuj się w to, co finansujesz. Współdziałaj w pomaganiu, bo razem. Można zrobić znacznie więcej i lepiej. Urodziłem się w 1967 roku w Warszawie. Jestem absolwentem wydziału ogrodnictwa w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Działalność gospodarczą rozpocząłem w 1991 r. PROŚBY I PROPOZYCJE KIEROWANE DO MNIE.

WHAT DOES FUNDACJAESPA.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjaespa.org Mobile Screenshot of fundacjaespa.org Tablet Screenshot of fundacjaespa.org

Norbert Palimaka

ul. Zlotoryjska 65/3

Legnica, 59220

home.pl

Administracja Sieci home.pl

plac Rodla 9

Szczecin, 70-419

FUNDACJAESPA.ORG SERVER

I identified that a single page on fundacjaespa.org took six thousand three hundred and thirty-five milliseconds to come up. We could not detect a SSL certificate, so we consider fundacjaespa.org not secure.
94.152.165.210

NAME SERVERS

dns11.linuxpl.com
ns11.linuxpl.com

We diagnosed that this domain is using the nginx/1.6.2 server.

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The website fundacjaespa.org has the following on the web page, "09-10 luty Legnica konferencja Szkoła Słowa." I viewed that the webpage also said " 01-03 marzec Mikorzyn konferencja biznesowa OBDS." They also said " 12-17 kwiecień Gdańsk, Warszawa, Legnica konferencje dla małżeństw Miłość i Szacunek. 13-15 maj Jerozolima, Izrael konferencja MON2018. 16-17 czerwiec, Warszawa konferencja dla lekarzy WCDN. 09-10 luty Legnica konferencja Szkoła Słowa. 01-03 marzec Mikorzyn konferencja biznesowa OBDS. 12-17 kwiecień Gdańsk, Warszawa, Legnica konferencje dla małżeństw Miłość i Szacunek." The meta header had fudacja as the first search term. This keyword is followed by espa, norber, and palimaka which isn't as urgent as fudacja. The other words they used was palimąka. hop-e is included but might not be viewed by search engines.

ANALYZE SUBSEQUENT WEB SITES

Fundacja Europa Nadziei

Fundacja Europa Nadziei została patronem honorowym książki Charlesa Peguy. Książkę można kupić na stronie Wydawnictwa Karmelitów Bosych. Inną książkę Charlesa Peguy Przedsionek tajemnicy drugiej cnoty. Ale to nadzieja, ona mnie zdumiewa, mówi Bóg. Członkowie Fundacji w projektach zewnętrznych.

Fundacja Aktywizacji i Rozwoju Młodzieży FARMa

Świetlice- polskie kluby młodzieżowe? Czy świetlice na terenach wiejskich mogą spełniać rolę klubów młodzieżowych, takich jakie znamy z zagranicy? Nad tym tematem zastanawiali się absolwenci Programu LIDERZY PAFW podczas zainicjowanego przez nas spotkania. Zachęcamy do zapoznania się z raportem z tej dyskusji oraz ciekawą infografiką. Radzimy, jak pracować z młodymi wolontariuszami.

Fundacja Normalne Miasto Fenomen - Strona główna

Działamy na rzecz poprawy transportu pieszego, rowerowego i wspieramy pasażerów komunikacji zbiorowej. Chcemy, aby obywatele mieli większą świadomość swoich praw i skutecznie dopominali się ich przestrzegania.

Fundacja Forani O nas

Wypadek i co dalej? Fundacja Forani niesie pomoc ludziom poszkodowanym w wypadkach. Fundacja Forani ma status Organizacji Pożytku Publicznego. 2017 Fundacja Forani Wszystkie prawa zastrzeżone.

Fundacja Oparcia Społecznego Aleksandry FOSA Fundacja Oparcia Społecznego Aleksandry FOSA

Gdański Model Deinstytucjonalizacji Usług na Rzecz Osób z Zaburzeniami Psychicznymi.